Kaip Mums Visiems Gyventi Geriau


Kaip Mums Visiems Gyventi Geriau, by LV, surašyta 2012 Dievo metais:

  1. Plautis rankas išėjus iš tuliko. Blin, nu kiek bestoviu VU CR bibliotekoj prie šikano, tiek užeina visokie pirmakursiai, antrakursiai, trečiakursiai, magistrantai, doktorantai, doc. habil. dr. A. Pizdauskai, kas tik nori, bet kad nors kas nors padaręs #1 arba #2 nusiplautų rankas, tai chui. Po to su tom savo apmyžtom rankom eina katekizmą glamonėti.
  2. Nesiųsti emailų su subjectu “Svarbu”. Čia tipo arba tavo, siuntėjau, anie emailai buvo šūdo verti (nesvarbūs), arba tu vienintelis man per dieną siunti “svarbius” emailus, o kiti man vapšče rašo tik ant bajerio. Jeigu nidaibog tas emailas tikrai svarbus ir (įvertinant jo svarbą) jį reikia rasti iš naujo po mėnesio kito, tai pagal labai talentingą subjectą jo atknist nebeįmanoma. Galioja ir valstybiniams websaitams (pvz. VMI), kuriuose pažizni būna skyrelis “Svarbu!” (raudonai paboldintas) su linkais į Wordinius įstatymų “apie žąmie” pakeitimais. Dar univerkėse kaba plakatėliai: “SVARBU!!! SVARBU!!! 65-asis kažkokios chuinios susirinkimas”. Davai aš nuspręsiu kas man svarbu ir kas ne, kad jau man rašai.
  3. Kai eini gatve ir prieš save matai kitą homo sapiens kliūtį, tai prasilenki pro dešinę (suki dešiniau), o ne susimėtai ir penkias sekundes maskatuoji gangnam style šokį vidury šaligatvio, ir vis tiek po to užlipi ant bato.
  4. Su nepažįstamu snukiu pirmiausia sveikinamasi paprastu rankos paspaudimu, o ne fistbumpu ar ten tuo kitu capt-lapt-variantu, kur apsuki delną, apsikabini ir pagraibai biškį. Virš visko yra kai iš tavęs expectina atspėt, kad turi pasisveikint homemade Elektrėnų hipsteryne aną sezoną buvusiu populiariu hwa-booya-šakarmakar-pašolnaxui-handshake'u. Pirma vanilla handshake'as, po to žiūrėsim.
  5. Blet išgirsiu dar nors vieną man skirtą “o tu gal krepšinį žaidi?” arba “taigi nusišypsok, ko toks surūgęs”, atvičiaju, pasigausiu niekuo dėtą katinuką ir perpisiu jam per snukelį taip kad dulkės rūks.