Pirmą kartą be kitų žmonių pagalbos sugebėjau pasinaudot Basanavičiaus g. mikrobangine


Turim mikrobanginę krosnelę, kuri reikalauja specialaus talento.

Kad vertikalių skaičių apačioj, žemiau devyneto, yra nulis (tas perbrauktas “aibė tuščia” simbolis), man daėjo ties kokiu trečiu bandymu (~liepą). Kuris mygtukas iš keturių look-alike kandidatų yra “Start” ir kuris “Stop”, iki šiol nežinau, tai kai man reikia startint arba stopint, spaudžiu visus keturis arba vieną kurį nors random'u. Ką daro mygtukas su “penkiolika-po-dviejų” laikroduku, garso reguliavimo ikona, garuojančiu puodu, “lygiai-trys” laikroduku, apskritimu-trikampiu, kitu “lygiai-trys” laikroduku ir keturkampiu, apskritimu arba keturkampiu, tai xuipariši - tatai yra už man pažįstamos consumer-oriented inžinerijos ribų, kažkoks visiškas Windows 8 moment.

Taigi, success story: šiandien bandžiau įvaldyt “Dr. Oetker” šaldytą picą (nes Maximoj nuskilo su nuolaida pričiupt). Turim ir orkaitę, bet negi čia dulkinsies su tom skardom. Nusprendžiau teikint mikrobangės challenge'ą, aš gi visgi su aukštuoju, nerizikuosi negersi šampano, per aspera patys žinot kur ten, nu karočia.

Mikrobangė mane pasitiko užrašu “42” (no shit, linkėjimai Ford Prefectui). Nu ką, picos pokas sako “trylika minučių”, bandau vest “1 3 0 0” like I would Vakarų pasaulyje. Į mikrobangę kažkodėl įsiveda “1.3” (vienas kablelis trys); nežinau ką aš ten įvedžiau, gal mikrobangė taip koks tomagočis prašė ją kaip nors pavadinti, ar gal ten koks slaptažodis, bet krosnelę su floating point'u matau pirmą kartą. Spaudžiu “Start” (kažkurį iš tų kvadratėlių), jinai man “ERR” ir pyp-pyp-pyp.

Bandymas du. Vedu bet kokius skaičius (3141592653589793238…) ir bandau vis kitą iš “Start” mygtukų-kandidatų. Kažkuriuo momentu dėžė įsijungia ir pradeda šildyt; dėžėj įvestas toks skaičius, kad jeigu užmirščiau, tai veiktų iki pakol Saulė taps supernova. Nueinu prie iPhono, atskaičiuoju tryliką minučių nuo 20:34 ir užsitraukiu budilniką tam laikui. Picai iškepus padla irgi taip paprastai neišsijungė, pypsėjo toliau, bet galiausiai susitarėm kažkaip. Pica buvo nieko, 8/10.