100+ kiurikų telefone


Jau trečią dieną 70% paros dirbu prie “Songs of Innocence” ištrynimo iš savo telefono.

Žiūrėjau Apple keynote gyvai. Kai pabaigoj išlindo Bono ir numykė apie nemokamą albumą, pagalvojau “tai faina tau” ir kažkaip visai užmiršau.

Tik staiga po kelių dienų mano telefas tarp 2Paco ir Kylie Minogue pradėjo shufflinti ir kažkokį “Hey everybody, raise your hands / We are the world / Let’s feed the Africa together” gaidį. WTF?

Susibiesinau, bet galvoju “ištrint iš Library užteks”. Ištryniau. Syncinu. Pyst vėl atsirado. Ištryniau ir iš Library, ir iš telefono. Syncinu. Nebėra. OK.

Pusdienį telefonas pabuvo U2-free, bet tada būktais nusprendžiau per LTE paklausyt Daft Punkų, bet jis kartu su Daft Punkais man vėl “Songs of Innocence” atkočiojo.

WHY THIS? WHY ME? WHY NOW?

Radau specialų apple.com linką (!), kuriame rašoma: “Nepatinka tryliktas ačkariko ir trijų pezalų albumas? Sori, seni, pašutili’ čia biškį, spausk ‘Remove Album’ ir nebeturėsi šitos problemos” (linkas yra https://buy.itunes.apple.com/WebObjects/MZFinance.woa/wa/offerOptOut). Spaudžiu “Remove Album”, galvoju bėdos baigėsi. Rašo “Completed, U2 vėl nebėra Jūsų gyvenimo dalis”. Valio!

Bet - jau atspėjai - šiandien “Songs of Innocence” ir vėl, blet, mano grojaraštyje! Ir dabar jo nesimato Library, nėra kompe (praieškojau visą failų sistemą), o iš telefono ištrynus ir paspaudus “Sync” vėl iš ašbletnežinaukur atsiranda telefe!

Nėra daug dalykų, kurių nevirškinčiau labiau nei Bono, taigi aš, taip sakant, went ahead ir factory resetinau visą savo telefoną, dabar perrašinėju iOS, kad tik išvengčiau to maro. Jeigu reikės, tai nueisiu ir iki switcho ant Androido.

Kas čia per mada? Kas toliau? Gal iOS 8.1 defaultinis žadintuvas bus Seal'as, o skambučio melodija - pati Džordža (i18n)? Arba prieš atsidarant DELFI ant Safario reikėtų priverstinai perskaityti random poemą iš Rasyk.lt ir parašyti jai trumpą reviewsiuką Paulo Coelho motyvais (“svarbu, kad tau patinka” not being a proper review)?