Full Moon Party: geriau jau į "Max'ą" Šiauliuose


Prieš savaitę buvau Full Moon Party. Man apie jį papasakojo sutikta rusė, po to pats Wikipedijoj paskaičiau, kad neva legendary, a part of itinerary of many travelers to Southeast Asia, suprask kad tipo vau.

Nuvariau.

Ką aš galiu pasakyti.

Nu naxui :(

Pradžia žadėjo tik gerą. Pramiegojau visus paskutinius keltus, kurie plaukė į salą su Full Moon Party, tad reikėjo paimt dušmaną speedboatą. Šitaip gal ir neperspjoviau Liudo, kuris į Supynes iš Vilniaus važiavo taksu, bet buvo netoli to. Visgi po šio Crockett & Tubbs išsišokimo teko išlipt į realybę krante, o ten, o ne, o ne, o ne…

Po to iškart priėjau ir daviau Samarinaitės numerį.

Kaip sako Stefon iš SNL, this place had everything: kominės tešlės amerikonkos vardu Ashley su Heinekenu vienoj rankoj ir selfie pagaliu kitoj; ties amžinu springbreaku strigę trisdešimtiniai blondinai australai, operuojantys 2-3 pilnai gramatiškai išpildytom frazėm (“let’s partyyyy!”, “alright mate” ir “fokin’ cunt”); “feed the Africa” veislės džiumbrai su dreadlockais, rasta kepuraitėm, tom plačiom tranzerio kelnėm, crocsais ir neribotu tėvų iš G-8 valstybės biudžetu; penkiasdešimtiniai iš UK, gniaužiantys po thai prostitutę kiekvienoj rankoj, lyg tiesiai iš tarčiokų miškelio Karoluose nužengę; vienas kitas ruskis, kačelas anno 1995, vodkę žarinantis tiesiai iš kaklelio, nes gi otpusk; ir dar daug jų visų draugų ir pažįstamų.

“Draudimas apmokės.”

Muziką galiu apibūdinti fraze “I’ve been told there would house”. Aš puikiai suprantu, kad general population klauso eurotrance-Aoki-purefuturewhite-progresyvo, na bet tai tegul klauso, kas man. Specialiai prieš važiuodamas į tusovkę pažiūrėjau, ar bus ko nors normalaus tame party; internetas rašė, kad “gros drambembeisas, paduos hiphopo, plius dar bus ir houso steidžas”. Ar buvo Goldie, Kendrick Lamar, Swayzak? Ne, jie pavėlavo į speedboatą, vietoje jų muzikavo atlikėjas Chuimankžopu. Fullmoonpartis susidėjo iš 96% Salento, 2% dramenbeiso, kurį grojo kažkokiam vapšče nesusijusiam kaboke per Winamp 2.95, ir dar 2% psytranso.

Einamasis Full Moon Party gėrimas - kola, redbulis ir noldupenki kokios nors otravos. Beveik lygiai tas pats kokteilis, nuo kurio keturiolikos pirmą kartą vėmėm Justiniškių daugiabučio padvale.

Dar detalė. Tau nepatiko biotualetų situacija užpraeitų metų Sattoj? Tai pabandyk pašikt tiesiai į jūrą. Aš to nedariau, susimildami, mano šalis kitąmet įsiveda eurą, man reikia prilaikyt lygį, bet norinčiųjų buvo eilės.

“Пора домой.”

Žodzhiu, palyginus su full moon party Šopkinės yra visiška Coachella :/ Tusovčike, būk budrus, atidus ir niekad ten nevaryk.